Poloha a dosažitelnost

Klenčí p. Čerchovem, Capartice, okres Domažlice. Kolem chaty volné prostranství s ohništěm a posezením, na které navazuje les. Parkování u objektu.

  Vybavení a služby

Nabízíme celoroční ubytování v chatě 3 + kk s 5ti lůžky. Vybavený kuchyňský kout (el. dvou plotýnkový vařič s troubou i sporák na tuhá paliva, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar). Obývací místnost je vybavena kanadskými kamny s výbornou výhřevností a barevnou televizí se satelitem. Koupelna se sprchou a WC, posezení na verandě, balkón. Možnost úschovy kol , lyží apod. Parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Turistika, cykloturistika, centrum lyžařské oblasti Čerchov - Gibacht /12 km upravovaných běžeckých tratí/. 600m dlouhý lyž.vlek na Sádku 2 km od chaty. V SRN Unterhütte u Waldmünchnu 1300m dlouhá sjezdovka, Voitenberg / čtyři sjezdovky 1200m, 1500m,1000m /, Hohenbogen aj. v SRN. V okolí sběr lesních plodů a hub. Koupání 3 km na České i Německé straně. Rybolov 3km, sportovní hala 3km, tenisová hala 3km, tenisový kurt 3km. Úschovna kol. Krajina vzácně zachovaná díky "železné oponě", nazývaná také vzdušné lázně.

Zpět


TOPlist
  Chata Capartice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Capartice
Ceník ubytování a stravování