PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Capartice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klenčí p. Čerchovem, Capartice, okres Domažlice. Kolem chaty volné prostranství s ohništěm a posezením, na které navazuje les. Parkování u objektu.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování v chatě 3+kk s 5ti lůžky. Vybavený kuchyňský kout (el. dvou plotýnkový vařič s troubou i sporák na tuhá paliva, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar). Obývací místnost je vybavena kanadskými kamny s výbornou výhřevností a barevnou televizí se satelitem. Koupelna se sprchou a WC, posezení na verandě, balkón. Možnost úschovy kol, lyží apod. Parkování u objektu.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, centrum lyžařské oblasti Čerchov - Gibacht (60km upravovaných běžeckých tratí). 600m dlouhý lyž.vlek na Sádku 2km od chaty. V SRN Unterhütte u Waldmünchnu 1300m dlouhá sjezdovka, Voitenberg (čtyři sjezdovky 1200m, 1500m, 1000m), Hohenbogen aj. v SRN. V okolí sběr lesních plodů a hub. Koupání 3km na České i Německé straně. Rybolov 3km, sportovní hala 3km, tenisová hala 3km, tenisový kurt 3km. Úschovna kol. Krajina vzácně zachovaná díky "železné oponě", nazývaná také vzdušné lázně.